Trening EMS - co to takiego?

Trening EMS – co zatem takiego?

Prasóweczki

Trening EMS – co więc takiego? Trening EMS liczy na elektrostymulacji mięśni, które zostają szybko zachęcone do pracy. Istnieje wtedy innowacyjna technologia pozwalająca uzyskać wyrzeźbioną formę i stworzyć masę mięśniową. Jakie cechy uważa to rozwiązanie?

Trening EMS

Skrót EMS oznacza Electrical Muscle Stimulation, czyli ćwiczenia fizyczne, podczas których zdobywa się z elektrostymulacji. Osoba trenująca zostaje podłączona do specjalnego stroju z elektrodami, które wysyłają powody do mięśni. Mięśnie pracują praktycznie tak samo, kiedy w trakcie normalnego treningu, natomiast impulsu są przesyłane z dużą skutecznością.

Ćwiczenia fizyczne

Przed zrobieniem tego ruchu , trener uznaje zbyt zadanie dobrać dane ćwiczenia do formy i charakterów treningowych osoby dochodzącej do prace. Specjalny strój grany w obecnym punktu jest kamizelkę, opaski na uda i ramiona, a ponadto specjalny pas biodrowy.
Warto zauważyć, że każdy z pomysłów jest wysyłany z nową częstotliwością, która jest dopasowana do danej rady mięśniowej. Impulsy muszą tworzyć takie same parametry jak te, które tworzy mózg, co powoduje, iż są w duzi bezpieczne dla organizmu. Takiego treningu nie należy się obawiać, bowiem jest zupełnie bezbolesny.

Zalety treningu EMS

Trening EMS ma szereg zalet – przede wszystkim sprawia duże efekty zaś nie wymaga dużego okresu trwania. Ćwiczenia są około 20 chwili także potrafią stanowić przeprowadzane raz nawet w tygodniu. Co ciekawe, taka pracę idzie na spalenie ponad 1000 kcal, dlatego utrata wagi następuje znacznie silnie niż podczas zwyczajnego treningu.
Kolejną zaletą takiego podejścia jest łatwość wykonywania ćwiczeń, które dobrane trwają do kondycji klienta i zazwyczaj stanowią podstawowe ćwiczenia fizyczne. Ryzyko kontuzji jest tutaj znikome, co jest ciężkim atutem. Wszystkie z ćwiczeń wykonujemy pod opieką instruktora, który zamierza zbyt zadanie myśleć o przebieg wysiłku i bezpieczeństwo osoby ćwiczącej.

Sport tego rodzaju zdobywa coraz popularniejszą pozycję w swym kraju. Dzięki wielu zaletom, a często szybkiemu spalaniu tkanki tłuszczowej, zajmuje się ogromnym zainteresowaniem.

Trening EMS – co to takiego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *