Piękne lata 20 powracają

Piękne lata 20 powracają

Prasóweczki

Moda szanuje się powtarzać – można więc stwierdzić po powracających trendach. Desenie, kolory, kształty i wyglądy. Co pewien chwila możemy stwierdzić to także na wybiegach, kiedy i na drogach. Znane i zapomniane rozwiązania modowe stają się znów częste i łatwo wybierane. Sprawdź najpopularniejsze trendy, które już powracają, a istniały na topie w latach 20. XX wieku.

Cekiny i brokat

W latach 20 dwudziestego wieku niezwykle proste było ozdabianie ubrań cekinami i błyszczącym brokatem. Najpopularniejszym związaniem była tylko czerń w parze ze dobrymi czy silnymi cekinami. Ta moda powraca – nie właśnie na ubraniach. Coraz powszechnie używa się cekiny, złote oraz srebrne zdobienia przy tworzeniu wygodnych, codziennych butów. Najczęściej są one mieszane z czernią, szarościami oraz czerwienią. Obecnie najlepsze sklepy internetowe używają ten sens oraz układają z jego zastosowaniem baleriny, mokasyny, a również szpilki, sandały oraz trampki.

Wyjątkowe buty – czyli pantofelki “Mary Jane”

To buty z paskiem przy kostce, który zdecydowanie się wyróżnia i ozdabia całą stopę. Ten rodzaj pojawia się coraz głównie na jezdniach i w garderobach gwiazd. Istnieją różne współczesne zmiany tych pantofelków. Są płaskie, a dodatkowo na niebotycznym obcasie. Współcześni projektanci obuwia odświeżają ten typ, łącząc klasykę i technologia tworzą niezwykłe książki i wyglądy. W pełny sposób nawiązują do dawnych czasów, a jednocześnie uaktualniają dawne trendy przekazując im współczesnych akcentów.

Czy warto podążać za modą lat 20. XX wieku?

Oczywiście, o nie tylko wracać do dawnych motywów dokładne je odwzorowując. Można rewelacyjnie podejmować się łącząc różne języki oraz wymyślając swój, sam sposób ubierania. Krótka fryzura, ciężka plus dostępna biżuteria, brokat, cekiny, frędzle – te wszelkie składniki wyróżniały lata 20. To kopalnia projektów oraz systemów na odświeżenie swojej szafy. Buty nawiązujące do nowej stylistyki nadadzą Twojej kreacji wyjątkowego charakteru.

zobacz również Najciekawsze powracające trendy z lat 20. XX wieku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *