Wiosenna rewitalizacja ciała, czyli mezoterapia w roli głównej

Mezoterapia Żory

ślaskie

Wiosenna rewitalizacja ciała, czyli mezoterapia w działalności główne. Mezoterapia to jakiś spośród popularniejszych zabiegów podawanych w znaczących klinikach dermatologii. Pielęgnuje bowiem skórę, wyraźnie ją uzupełniając i odmładzając. Substancje aktywne wtłaczane bezpośrednio pod postać szybko działają na jej regenerację i ogólną rewitalizację.

 

Mezoterapia Siewierz
Rodzaje mezoterapii

Mezoterapia od lat miana jest za najlepszą metodę odmładzania skóry. Zasadniczo poleca się zabieg igłowy i bezigłowy. Pierwszy spośród nich użytkuje się w odmładzaniu skóry, leczeniu cellulitu, zwalczaniu rozstępów a przy nadmiernym wypadaniu włosów i łysieniu. Podczas zabiegu odczuwalny jest niewielki dyskomfort, który przywiązany jest z wykorzystaniem niewielkich igieł wtłaczających odżywcze substancje w dalekie warstwy skóry. Natomiast mezoterapia bezigłowa produkowana jest za pomocą specjalnego urządzenia, które gwarantuje wprowadzenie substancji w głąb skóry, bez potrzebie jej nakłuwania. Stanowi wtedy stała zaleta dla osób z niskim progiem bólu.
Mezoterapia Siewierz

mezoterapia ZAMÓW

Wcale taka popularność zabiegu?
Mezoterapia Siewierz

Mikronakłucia umożliwiają iniekcję specjalnego koktajlu witamin i pozostałych substancji odżywczych bezpośrednio pod postać. Skład oraz proporcje preparatu zależne są od miejsca nakłuć i charakterze terapii. Mieszanka substancji realizowana jest na głębokość 0,5-4 mm pod postać, w drogach ok. 5 mm. W relacji od obszaru ciała oraz liczonego rezultatu kształtuje się klasyczne punktowe iniekcje śródskórne, podczas których występują niewielkie grudki. Czasem stosowany jest a system linijnych nakłuć. Znana jest ponad metoda nappage, czyli seria bardzo wytężonych i łatwych nakłuć, skutkująca niewielką widocznością śladów po zabiegu. W niniejszym przykładzie jednak znaczna część preparatu siedzi na skórze.
Mezoterapia Siewierz

Dermapen – hit w nauce mezoterapii

Dermapen to gatunek najnowocześniejszej mezoterapii igłowej, stosującej w niniejszym punktu specjalne urządzenie. Za dużą skuteczność metody odpowiada moduł dermapen, który powoduje zestaw 12, miarowo pulsujących igieł, które wkuwają się pod postać na głębokość od 0,5 do 2,5 mm. Urządzenie precyzyjnie aplikuje substancje bezpośrednio do skóry właściwej. Dermapen z częstotliwością 1300 nakłuć na chwilę wprowadza koktajl łączący się głównie z kwasu hialuronowego, witamin a substancji pomocniczych. Podczas terapii otrzymuje się również z osocza bogatopłytkowego, czyli nowatorskiej metody redukcji zmarszczek. Należy dodać, że mikroigły są wymienne i sprawione ze stali chirurgicznej, dlatego ryzyko wystąpienia podrażnień czy reakcji alergicznych jest zredukowane do minimum. Narzędzie jest więc jasne i efektywne, zaś jego popularność stale wzrasta.

Efekty po zastosowaniu mezoterapii

Koktajl wstrzykiwany podczas mezoterapii stymuluje produkcję kolagenu oraz elastyny. Dzięki temu podnosi się gęstość i elastyczność skóry. Widoczne ujędrnienie, spłycenie zmarszczek i redukcja przebarwień są widoczne już po pierwszym zabiegu. W relacji od części ciała, na której przenoszona jest mezoterapia, widoczne są efekty, takie jak:

powstrzymanie wypadania włosów,
zwiększenie grubości naskórka,
wygładzenie zmarszczek i kurzych łapek,
redukcja przebarwień,
spłycenie ran i rozjaśnienie rozstępów,
nawilżenie skóry.
Przeciwwskazania do mezoterapii
Mezoterapia Siewierz

Mezoterapia jest środkiem bezpiecznym, lecz należy zachować wyjątkową ostrożność, jeśli na skórze wybierają się infekcje o ropnym podłożu. Ponadto lekarze podkreślają, że środek nie winien stanowić budowany u kobiet w ciąży oraz u kobiet zmagających się z zaawansowaną cukrzycą oraz wadami nowotworowymi.

Mezoterapia Siewierz

Mezoterapia igłowa to styl, którego efekty widoczne są już po pierwszej sesji w gabinecie medycyny estetycznej. Stanowi wtedy to świetne rozwiązanie dla osób, jakie w niedaleki sposób chcą pozbyć się kłopotów ze miękką skórą oraz maszerują do przywrócenia cerze młodzieńczego blasku. Warto wspomnieć, że istnieje więc więcej idealna recepta na pozbycie się blizn, rozstępów czy cellulitu, a także wyjście na pozytywną grę z nadmiernym wypadaniem włosów.

Mezoterapia Siewierz

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ Wiosenna rewitalizacja ciała, czyli mezoterapia w roli głównej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *